Ndërlidhjet

Aksident në Rusi, dhjetë të vdekur


Ilustrim
Dhjetë persona kanë vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur kur një kamion është përplasur me një furgon në rajonin e Leningradit në Rusi.

Policia thotë se ka indikacione që tregojnë se nëntë persona në furgon kanë vdekur në vendin e ngjarjes.

Policia ka hapur hetime për shkaqet e incidentit në qarkun Viborg.
XS
SM
MD
LG