Ndërlidhjet

Shpërthime e të shtëna në Kumanovë


Shpërthime e të shtëna në Kumanovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Shpërthime dhe të shtëna armësh janë dëgjuar gjatë gjithë ditës në "Lagjen e Trimave" në Kumanovë. Policia, që nga mëngjesi po lufton një grup të armatosur, për të cilin thotë së është futur nga një shtet fqinj. Banorët janë të frikësuar. Heshtjen nëpër rrugët e Kumanovës e thyejnë të shtëna armësh dhe zhurma e helikopterëve. Mbi lagje shihet të dalë tymi i zi. (Shërbimi i REL në Maqedoni)

XS
SM
MD
LG