Ndërlidhjet

Reportazh nga Kumanova


Qytetarët e Kumanovës, përkatësisht ata të Lagjes së Trimave, rrëfejnë ankthin dhe frikën që përjetuan për dy ditë radhazi nga përplasja e armatosur ndërmjet policisë dhe një grupi të armatosur, që prezantohej si Ushtria Çlirimtare Kombëtare.

XS
SM
MD
LG