Ndërlidhjet

Gjiganti jugkorean i teknologjisë, Samsung, ka nxjerrë dy smartfonë të rinj: Galaxy S6 Edge+ dhe Galaxy Note 5.

Të dy telefonat kanë ekrane prej 14.5 centimetrash dhe do të dalin në shitje më 21 gusht.

Njoftimi është bërë në një konferencë për media në Nju Jork.

Samsung është në garë të ashpër me gjigantin amerikan Apple.

XS
SM
MD
LG