Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Protestat në Rumani, sulme në Siri, rrugëtime refugjatësh, dhe hetimet për shkaqet që çuan në rrëzimin e avionit rus, më 31 tetor në rajonin Sinai të Egjiptit, janë vetëm disa nga ngjarjet e javës që po lëmë pas prej nga kemi zgjedhur fotografitë më karakteristike në një fotogaleri.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG