Ndërlidhjet

Meucci për komandantët e UÇK-së


Meucci për komandantët e UÇK-së
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:02 0:00

Shefi në largim i misionit të BE-së për sundimin e ligjit, Gabriele Meucci, i tha Radios Evropa e Lirë se “në ligjet e Kosovës dhe në Kushtetutën e Kosovës, nuk është e shkruar se nëse ke qenë komandant i UÇK-së mund të kryesh çfarëdo krimi që do”.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG