Ndërlidhjet

Stambolli pas sulmeve...

Së paku 36 persona janë vrarë dhe 147 persona të tjerë janë plagosur në sulmet me bomba dhe të shtëna armësh në Aeroportin Ataturk të Stambollit, mbrëmjen e së martës. Përmes këtyre fotografive, që vijnë nga agjenci të ndryshme lajmesh, tregohet Stambolli pas këtyre sulmeve...

XS
SM
MD
LG