Ndërlidhjet

Rrëfimi i të rinjve të kthyer nga Siria


Rrëfimi i të rinjve të kthyer nga Siria
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Liridon Kabashi dhe Albert Berisha janë dy të rinj kosovarë, të cilët kanë qenë pjesëmarrës të luftës në Siri. Të penduar për angazhimin e tyre në atë konflikt, ata duan t'i këshillojnë të tjerët që të mos e bëjnë gabimin e njejtë, si dhe të kontribuojnë në deradikalizimin e atyre me përvoja të ngjashme...

XS
SM
MD
LG