Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Copëza jete të refugjatëve afganë, pas kthimit vullnetar nga Pakistani fqinj, sulmi vdekjeprurës në një xhami sufi, stërvitja e ushtarëve në Maqedoni janë disa nga pamjet që na i sjell fotogaleria e javës e Radios Evropa e Lirë.
Trego më shumë

Forcat maqedonase të sigurimit duke u stërvitur pas mbarimit të trajnimit tre javësh me trupat Navy Seals nga SHBA-ja në Shkup.
1

Forcat maqedonase të sigurimit duke u stërvitur pas mbarimit të trajnimit tre javësh me trupat Navy Seals nga SHBA-ja në Shkup.

Një këmbësor kalon pranë portreteve gjigante të udhëheqësve të Koresë së Veriut Kim Il-Sung (majtas) dhe Kim Jong-Il, Phenian, më 17 shkurt 
2

Një këmbësor kalon pranë portreteve gjigante të udhëheqësve të Koresë së Veriut Kim Il-Sung (majtas) dhe Kim Jong-Il, Phenian, më 17 shkurt 

Personeli i sigurisë i Pakistanit bëjnë roje në një xhami Sufi, ku  një sulm vdekjeprurës me bombë vrau më shumë se 80 njerëz, në mesin e tyre pati edhe shumë fëmijë. 
3

Personeli i sigurisë i Pakistanit bëjnë roje në një xhami Sufi, ku  një sulm vdekjeprurës me bombë vrau më shumë se 80 njerëz, në mesin e tyre pati edhe shumë fëmijë. 

Refugjatë afganë, të cilët janë kthyer vullnetarisht në shtëpi nga Pakistani fqinj, ngasin një biçikletë  pranë strehimoreve të tyre të përkohshme në Provincën Laghman.
4

Refugjatë afganë, të cilët janë kthyer vullnetarisht në shtëpi nga Pakistani fqinj, ngasin një biçikletë  pranë strehimoreve të tyre të përkohshme në Provincën Laghman.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG