Ndërlidhjet

Të varur nga përdorimi i telefonave të mençur dhe internetit


Të varur nga përdorimi i telefonave të mençur dhe internetit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Telefonat e mençur dhe interneti konsiderohen domosdoshmëri e kohës. Arritjet e reja teknologjike kanë krijuar varësi sidomos te të rinjtë. Disa të rinj të anketuar nga Radio Evropa e Lirë, thonë se internetin e përdorin kryesisht për komunikim, por edhe për t'u informuar me të rejat nëpër botë dhe për studime.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG