Ndërlidhjet

18 vjet nga fushata ajrore e çlirimit


Në ditën e sotme, 18 vjet më parë, filluan sulmet ajrore të forcave të NATO-s kundër caqeve serbe në Kosovë dhe në Serbi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG