Ndërlidhjet

Vizita e Zaevit në Kosovë


Vizita e Zaevit në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka qëndruar sot në Prishtinë. Ai është takuar me presidentin, Hashim Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentarin, Kadri Veseli. Kjo është vizita e parë e një kryeministri të Maqedonisë, që prej se Kosova shpalli pavarësinë më 2008.

XS
SM
MD
LG