Ndërlidhjet

Stoltenberg dënon vrasjen e Ivanoviqit, bën thirrje për qetësi


Stoltenberg dënon vrasjen e Ivanoviqit, bën thirrje për qetësi
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka dënuar vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq dhe ka thënë se aleanca ushtarake e Perëndimit do të vazhdojë të ndihmojë në stabilizimin e vendit. Gjatë vizitës së tij në Maqedoni ai ka bërë thirrje për qetësi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG