Ndërlidhjet

Një ditë e fëmijëve larg teknologjisë


Një ditë e fëmijëve larg teknologjisë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Në Ditën Ndërkombëtare të Monumenteve dhe Lokaliteteve e cila shënohet më 18 prill, janë përzgjedhur lojërat e gjyshërve, që fëmijët të kenë mundësi të shohin me çfarë janë argëtuar të parët e tyre. Qëllimi i këtij organizimi ka qenë që fëmijët për një ditë t'u ikin telefonave të mençur dhe të luajnë në natyrë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG