Ndërlidhjet

Ushtrimi i përbashkët i forcave të sigurisë


Ushtrimi i përbashkët i forcave të sigurisë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:50 0:00

Forcat ndërkombëtare dhe ato të Kosovës kanë ushtruar së bashku në ushtrimin “Shpata e Argjendtë 2018”. Ushtrimi kishte për qëllim trajnimin e mekanizmave të sigurisë duke përfshirë, KFOR-in, EULEX-in, Policinë e Kosovës, Forcën e Sigurisë së Kosovës dhe Agjencinë për Menaxhimin e Emergjencave për raste të trazirave sociale si dhe kontrollim të turmave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG