Ndërlidhjet

Punëtorët e Postës hyjnë në grevë


Punëtorët e Postës hyjnë në grevë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Punëtorët e Postës së Kosovës kanë hyrë në grevë njëorëshe, pasi nuk kanë marrë paga për muaj. Ata thanë se do të ashpërsojnë veprimet sindikale, nëse Qeveria nuk kryen obligimet që ka ndaj Postës dhe Telekomit të Kosovës. (Video: Bujar Tërtstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG