Ndërlidhjet

Era Istrefi nderohet me Medaljen Presidenciale


Era Istrefi nderohet me Medaljen Presidenciale
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Këngëtarja Era Istrefi është nderuar me Medaljen Presidenciale të 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Presidenti, Hashim Thaçi tha se është krenar me këngëtaret si Era, dhe sipas tij, zëri i tyre është zë global i Kosovës. Në anën tjetër, Era Isfrefi tha se kjo medalje do ta motivojë që ta promovojë edhe më shumë Kosovën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG