Ndërlidhjet

Nderime e homazhe për Demaçin


Nderime e homazhe për Demaçin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Me intonimin e himnit të Kosovës, himnit kombëtar shqiptar dhe me një minutë heshtje, Kuvendi i Kosovës ka nisur seancën komemorative kushtuar jetës dhe veprës së Adem Demaçit, i cili vdiq dje në Prishtinë, në moshën 82 vjeçare. (Pamje: Bujar Tërstena)

Me intonimin e himnit të Kosovës, himnit kombëtar shqiptar dhe me një minutë heshtje, Kuvendi i Kosovës ka nisur seancën komemorative kushtuar jetës dhe veprës së Adem Demaçit, i cili vdiq dje në Prishtinë, në moshën 82 vjeçare. (Pamje: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG