Ndërlidhjet

In Memoriam: Adem Demaçi


In Memoriam: Adem Demaçi
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Një histori plot arrestime dhe tortura është ajo e Adem Demaçit i cili ndërroi jetë të enjten në moshën 82 vjeçare në Prishtinë. Demaçi 28 vjet të jetës së tij i kaloi nëpër burgjet e ish-Jugosllavisë, si i burgosur politik.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG