Ndërlidhjet

Reflektim dhe feminizëm në Dokufest


Reflektim dhe feminizëm në Dokufest
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Festivali i filmit të shkurtër dhe dokumentarëve Dokufest në Prizren, sivjet po shënon edicionin e 17-të, me një laramani të filmave vendor e ndërkombëtarë si dhe promovimit të folklorit shqiptar. I konsideruar si ngjarja më e madhe kulturore në Kosovë edhe këtë vit ka sjellur qindra regjisorë nga e gjithë bota.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG