Ndërlidhjet

Të rinjtë kërkojnë hapësirë për promovimin e ideve


Të rinjtë kërkojnë hapësirë për promovimin e ideve
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Hapësira për promovimin e të rinjve dhe ideve të tyre në institucionet ku ata shkollohen, varet shumë nga raportet që kanë ata me mësimdhënësit dhe vet institucionin shkollor, vlerësojnë disa të rinj në Prishtinë. Në rubrikën e përjavshme VOX, ata japin mendime të ndryshme lidhur me mundësitë dhe hapësirën që u ofrohet për t’u dëgjuar zëri i tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG