Ndërlidhjet

Prokuroria dhe Inspektorati tregojnë rezultatet e aksionit


Prokuroria dhe Inspektorati tregojnë rezultatet e aksionit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Prokuroria e Speciale e Kosovës dhe Inspektorati Policor ka konfirmuar se nga aksioni i policisë në disa lokalitete, kryesisht në veri të Kosovës, janë ndaluar 19 zyrtarë policorë dhe 10 qytetarë të cilët i kanë penguar autoritetet e rendit në realizimin e aksionit. Nga 19 të arrestuarit, 11 janë serbë, 7 shqiptarë dhe një boshnjak.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG