Ndërlidhjet

Veseli: Harrojeni qeverinë teknike


Veseli: Harrojeni qeverinë teknike
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, e ka quajtur këtë legjislaturë si të papërgjegjshme duke theksuar se PDK shkon në zgjedhje dhe se nuk do të ketë një qeveri teknike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG