Ndërlidhjet

Pritjet e qytetarëve nga zgjedhjet


Pritjet e qytetarëve nga zgjedhjet
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Qytetarët me të drejtë vote po zgjedhin të dielën përfaqësuesit e tyre në Kuvendin e Kosovës, nga i cili më pas do të zgjidhet edhe qeveria e ardhshme. Ata thonë se presin që vendi duhet të ecë më shpejt drejt zhvillimit ekonomik dhe liberalizimit të vizave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG