Ndërlidhjet

Qendra e Numërimit: Vazhdon pranimi i materialit zgjedhor


Qendra e Numërimit: Vazhdon pranimi i materialit zgjedhor
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Në Qendrën e Numërimit në Fushë Kosovë është duke u bërë pranimi i materialit zgjedhor si dhe po bëhet skanimi i listave përfundimtare të votuesve. Në këtë qendër pritet të bëhet edhe numërimi i votave me kusht, ato me postë dhe votat e personave me nevoja të veçanta.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG