Ndërlidhjet

Intervistë me ministrin e Jashtëm çek


Intervistë me ministrin e Jashtëm çek
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:09:25 0:00

Ministri Tomas Petricek flet për refuzimin e Shqipërisë dhe të Maqedonisë së Veriut nga Këshilli Evropian, për dialogun Kosovë-Serbi, për ndikimin rus në rajon e të tjera.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG