Ndërlidhjet

"Arma" e Peonit në mbrojtje të ambientit


"Arma" e Peonit në mbrojtje të ambientit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Peon Sadiku, një 14 vjeçar nga Gjilani, përpiqet që përmes video-projekteve që i realizon vet dhe i publikon në kanalin e tij në Youtube, të ndikojë në vetëdijesimin e rrethit për mbrojtjen e ambientit dhe për problemet e shoqërisë. Aktualisht, ndotja e lumenjve është një nga temat në fokusin e tij.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG