Ndërlidhjet

Rëfimet e banorëve për tërmetin në Shqipëri


Rëfimet e banorëve për tërmetin në Shqipëri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

Banorët e rajoneve të Shqipërisë ku u shkaktuan viktima dhe dëme të mëdha pas tërmetit të fuqishëm në mëngjesin e së martës, rrëfejnë shqetësimet e tyre në momentin e dridhjeve. Ata thonë se nuk kanë përjetuar kurrë më parë një dridhje të tillë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG