Ndërlidhjet

Pasioni për fluturim me paragllajd


Pasioni për fluturim me paragllajd
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Që nga hera e parë kur e provoi sportin e paragllajdit, Shpresa Rrahmani u dashurua në të dhe nisi të merrej me këtë sport, ku edhe u bë gruaja e parë që merret me këtë sport në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG