Ndërlidhjet

Varrosen 11 viktima nga tërmeti në Thumanë


Varrosen 11 viktima nga tërmeti në Thumanë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Gjatë së premtes në Thumanë është bërë varrimi i 11 personave që humbën jetën si pasojë e tërmeteve që goditën Shqipërinë. Deri më tani, së paku 49 persona kanë vdekur dhe mijëra të tjerë janë plagosur nga tërmetet që goditën Shqipërinë që prej orëve të para të mëngjesit të së martës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG