Ndërlidhjet

Jeta në garazhë e tri familjeve nga Laçi


Jeta në garazhë e tri familjeve nga Laçi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Pas tërmeteve që kanë goditur edhe Laçin, të paktë janë banorët që nuk janë larguar nga kjo zonë. Disa familje janë duke jetuar së bashku në një garazhë dhe nuk duan të shkojnë në ndonjë vend tjetër.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG