Ndërlidhjet

Të jetosh në veturë pas tërmetit


Të jetosh në veturë pas tërmetit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Shumë qytetarë të Durrësit, të cilëve u janë dëmtuar banesat dhe shtëpitë nga tërmeti, i cili la të vdekur mbi 50 persona, ka disa ditë që janë duke fjetur në veturat e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG