Ndërlidhjet

Kamerieri punon i vetëm në kafiteri pas tërmetit në Durrës


Kamerieri punon i vetëm në kafiteri pas tërmetit në Durrës
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Nazif Muçi nga Durrësi, deri ditën kur tërmeti goditi këtë qytet, kishte 5 kolegë të punës në kafiteri. Nga frika, ata të gjithë janë larguar dhe ai po shërben i vetëm.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG