Ndërlidhjet

Tërmeti që gjunjëzoi Durrësin


Tërmeti që gjunjëzoi Durrësin
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Dhjetëra ndërtesa e qindra banesa janë shkatërruar në Durrës, pas tërmetit që goditi këtë zonë, e që si pasojë vdiqën mbi 50 persona dhe u lënduan mbi 700. Mijëra qytetarë janë të pastrehë dhe nuk kanë ku të shkojnë, pasi banesat apo shtëpitë e tyre u shkatërruan.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG