Ndërlidhjet

Shtuni: Gratë që shkuan në Siri nuk duhet të shihen vetëm si viktima


Shtuni: Gratë që shkuan në Siri nuk duhet të shihen vetëm si viktima
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Eksperti ndërkombëtar për terrorizimin, Adrian Shtuni, thotë se kthimi i 110 kosovarëve ishte veprim i drejtë i institucioneve të Kosovës, por ai beson se procesi i integrimit dhe rehabilitimit të të kthyerve do të jetë sfidë mjaft e rëndë për institucionet kosovare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG