Ndërlidhjet

Milioni dhe pasioni i tij për numrat


Milioni dhe pasioni i tij për numrat
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Një nxënës i klasës së shtatë në Prishtinë, ka pasion numrat dhe programimin. Ai ka krijuar një faqe interneti për t'i ndihmuar bashkëmoshatarët e tij që të ushtrojnë matematikën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG