Ndërlidhjet

Grenell takon Thaçin në Prishtinë


Grenell takon Thaçin në Prishtinë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Presidenti Donald Trump janë të interesuar që të zgjidhin problemet dhe çështjet e hapura në bisedimet Kosovë – Serbi, ka deklaruar të mërkurën mbrëma në Prishtinë, ambasadori Richard Grenell.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG