Ndërlidhjet

Borrell: BE-ja e përkushtuar për arritjen e marrëveshjes Kosovë - Serbi


Borrell: BE-ja e përkushtuar për arritjen e marrëveshjes Kosovë - Serbi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Shefi i diplomacisë evropiane, Josep Borrell, gjatë vizitës në Kosovë tha se Bashkimi Evropian është i përkushtuar që të lehtësojë arritjen e marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG