Ndërlidhjet

Albin Kurti zgjidhet kryeministër i Kosovës


Albin Kurti zgjidhet kryeministër i Kosovës
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Pas votimit të qeverisë së re të Kosovës dhe dhënies së betimit nga kryeministri Albin Kurti dhe kabineti qeveritar, Kurti tha se nga sot fillon një kapitull i ri për Kosovën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG