Ndërlidhjet

NEWBORN - Një dedikim për viktimat e dhunës seksuale


NEWBORN - Një dedikim për viktimat e dhunës seksuale
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Fjalitë që tregojnë përjetimet e viktimave të dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë, janë pasqyruar në obeliskun e pavarësisë së Kosovës. “Luftërat e pafundme sjellin shtypje, dhunë e neglizhencë ”, është motoja e obeliskut NEWBORN që ketë vit u dedikohet viktimave të dhunës seksuale në Kosovë dhe gjithë botën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG