Ndërlidhjet

Kurti tregon hapat e heqjes së taksës ndaj importeve nga Serbia dhe Bosnja


Kurti tregon hapat e heqjes së taksës ndaj importeve nga Serbia dhe Bosnja
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

Në një konferencë për media, kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka njoftuar se Qeveria e Kosovës, gjatë javës së ardhshme do të marrë vendim që nga data 15 mars, të hiqet tarifa për lëndën e parë që importohet nga Serbia dhe Bosnjë e Hercegovina.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG