Ndërlidhjet

Thirrje për barazi e drejtësi në Ditën Ndërkombëtare të Gruas


Thirrje për barazi e drejtësi në Ditën Ndërkombëtare të Gruas
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Në Prishtinë është mbajtur marshi tradicional “Marshojmë S’festojmë” nën organizimin e Rrjetit të Gruas, që ka për qëllim ngritjen e vetëdijes për të drejtat e grave, barazisë gjinore, shoqërore dhe ekonomike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG