Ndërlidhjet

Prishtina duartroket mantelbardhët


Prishtina duartroket mantelbardhët
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:23 0:00

Qytetarët në Prishtinë kanë dalë sot në dritaret e banesave të tyre për t’i duartrokitur punonjësit shëndetësorë dhe ata të sigurisë, të cilët janë në vijën e parë të frontit në luftën kundër koronavirusit. Kështu, prishtinasit iu bashkuan qytetarëve të vendeve të ndryshme të botës, të cilët në po këtë mënyrë po falënderojë punonjësit shëndetësor për punën e tyre kundër koronavirusit të ri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG