Ndërlidhjet

COVID-19: Pamje me dron nga Prishtina, Praga dhe Sarajeva


COVID-19: Pamje me dron nga Prishtina, Praga dhe Sarajeva
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Shumë qytete të Evropës janë zbrazur ditëve të fundit pasi autoritetet kanë kërkuar qëndrimin e qytetarëve në shtëpitë e tyre. Daljet janë kufizuar në përpjekje për të ngadalësuar përhapjen e koronavirusit të ri. Në këto pamje të xhiruara disa prej të cilave me dron shihen rrugët e zbazura të Prishtinës, Pragës dhe Sarajevës. (VIDEO:AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG