Ndërlidhjet

Ushtrime në kohën e koronavirusit


Ushtrime në kohën e koronavirusit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Para shfaqjes së koronavirusit të ri, Arineta Mula rregullisht është marrë me vrapim dhe ngjitje malore. Njëjtë si shumica prej nesh, edhe Arineta po qëndron në shtëpi prej nga ka gjetur një mënyrë interesante për t’i ndihmuar njerëzit që të mos mërziten në shtëpi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG