Ndërlidhjet

Pak kamionë në kufi pas heqjes së tarifës me Serbinë


Pak kamionë në kufi pas heqjes së tarifës me Serbinë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Qeveria e Kosovës ka hequr tarifën 100 për qind me Serbinë dhe e ka zëvendësuar atë me reciprocitet. Dogana tashmë ka filluar t’i zbatojë vendimet e reja.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG