Ndërlidhjet

Orët mësimore larg nxënësve


Orët mësimore larg nxënësve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Si pasojë e përhapjes së koronavirusit, Ministria e Arsimit në Kosovë ka mbyllur shkollat dhe mësimi po zhvillohet në distancë. Njëra nga mësimdhënëset tregon se sa e vështirë është mbajtja e orës pa nxënës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG