Ndërlidhjet

Ramazani këtë vit, muaj i ‘vetmuar’ i begatisë


Ramazani këtë vit, muaj i ‘vetmuar’ i begatisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Në fshatin Verboc të Drenasit, banorët thonë se asnjëherë në jetë nuk e kanë agjëruar muajin e Ramazanit të mbyllur në shtëpi dhe duke mos shkuar në xhami. Që nga përhapja e koronavirusit, në Kosovë u ndaluan të gjitha tubimet fetare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG