Ndërlidhjet

Përmbledhje: Sa njerëz jetojnë në izolim dhe si po ecën vaksina?


Përmbledhje: Sa njerëz jetojnë në izolim dhe si po ecën vaksina?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Më shumë se gjysma e botës tani është duke jetuar me kufizime, për shkak të masave për frenimin e koronavirusit. Tentimet fillestare për një ilaç premtues dhanë rezultate zhgënjyese, ndërsa testimet e para në njerëz për gjetjen e një vaksine të mundshme nisën në Evropë, në Mbretërinë e Bashkuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG