Ndërlidhjet

Vendet e varfra, të goditura nga virusi dhe uria


Vendet e varfra, të goditura nga virusi dhe uria
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:47 0:00

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka thënë se nuk duhet nxituar me lehtësimin e masave sepse rihapja mund të rrezikojë një valë të dytë të infeksioneve me COVID-19. Përveç virusit shumë shtete të varfra po ballafaqohen edhe me mungesë të ushqimit. Teste të shumta për vaksinat e mundshme kundër COVID-19 janë duke u zhvilluar në të gjithë botën, por mund të ndodhë që të kalojë të paktën një vit para se ajo të zbulohet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG